קידמה החברה המרכזית לגז בע

קידמה החברה המרכזית לגז בע"מ

קידמה הינה חברה עצמאית בעלת רשיון לאספקת גז ממשרד התשתיות ופועלת תחת פיקוחו. לקידמה מערך טכני/הנדסי הכולל מחלקת הנדסה וטכנאי שירות המוסמכים על פי חוק לעסוק בגז. חברת קידמה משווקת גז אוטומטיבי לתחנות תדלוק ברחבי הארץ.

חברה לאספקת גז ביתי מרכזי, כולל פתרונות גז לעסקים/לתעשייה - שיווק והפצה

קידמה החברה המרכזית לגז הוקמה בשנת 1996 ופועלת מאז בשוק הגז הישראלי. קידמה פועלת בפריסה ארצית ובכל המגזרים בשוק הישראלי במגזר הפרטי, המסחרי, התעשייתי והחקלאי.

אספקת גז ביתי מרכזי

התקנת גז ביתי מרכזי

כדי להבטיח אספקה סדירה ובטיחותית של גז, לקידמה מערך טכני/הנדסי הכולל מחלקת הנדסה וטכנאי שירות המוסמכים על פי חוק לעסוק בגז. כל המערך הטכני מצויד בכל הנדרש על מנת להבטיח שירות ותגובה מהירה לכל קריאה.

לחברת קידמה מכליות ייעודיות לחלקות גז, משאיות חלוקה, רכבי שירות וציוד חפירה והרמה. וזאת על מנת לעמוד במהירות וביעילות בכל משימה.

חברת קידמה משווקת גז אוטומטיבי לתחנות תדלוק ברחבי הארץ.

עיר דמ"ש צריכה
עמנואל 4.68 15.21
כרמיאל 10.50 21.06
בית שאן 11.70 23.40
קריית מוצקין 7.04 16.38
קריית ים 11.70 23.40

 

עלות דמי חיבור 180 ₪
עלות התקנה 150 ₪

המחירים כוללים מע"מ.

למה אנחנו?

1.
מחיר
כי לנו יש מחיר הוגן ותחרותי.
2.
בטיחות
כי אצלנו הבטיחות היא מעל לכל.
3.
שירות
כי הלקוח הוא המרכז בשירות ובאספקה.
4.
פריסה
כי אנו פועלים בפריסה ארצית ובכל המגזרים.

אמנת השירות

תכליתה של אמנת השירות שלנו היא לתאר את רמת מצוינות השירות אותה אנו שואפים לספק. שביעות רצונך היא ערך עליון בעינינו ועל כן נעשה כל מאמץ להבין כהלכה את צרכיך ולהעניק לך מענה הולם.

חזון החברה

הלקוח נמצא במרכז
החברה שמה לה למטרה לשרת את ציבור לקוחותיה באדיבות, יעילות ובטיחות. הלקוח נמצא במרכז העשייה של חברת קידמה, מטרתנו היא להעניק ללקוח שירות ברמה גבוהה מוצר איכותי ומחיר הוגן ותחרותי.